Testujemy łóżka hoteli Ibis | Bilety lotnicze Ryanair

Testujemy łóżka hoteli Ibis

Written by . Posted at 2:20 pm on May 20th, 2015

hotel ibisHotele Ibis w naszym kraju organizują nietypowy eksperyment w każdym ze swoich obiektów na terenie Polski. Mianowicie można we wszystkich testować nowe łóżko Sweet Bed by Ibis, które zamontowane zostało w pokojach hotelowych. Wchodząc do jednego z 24 budynków Ibis w Polsce w lobby natkniemy się więc na nic innego tylko łóżko ! Naszym zadaniem będzie sprawdzenie czy jest ono wygodne, wytrzymałe a także komfortowe dla naszej sylwetki.

Hotele Ibis jak najbardziej zachęcają do akcji, oraz snują domniemania, iż Sweet Bed ich projektu jest łóżkiem dla każdego. Klienci hotelu rano budzą się wyspani i wypoczęci jak nigdy wcześniej a ma być to przede wszystkim zasługa nowego łóżka. Niedowiarkom polecamy wypróbować możliwości materaca, można podzielić się własną opinią, a przy okazji dobrze się bawić. Hotele Ibis zlokalizowane są między innymi w Katowicach, Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu czy Toruniu. Można wybrać się i na własnej skórze wypróbować to niesamowite zjawisko.

Pracownicy hotelowi pełnią dyżury przy obiektach, aby nie zostały one przypadkiem uszkodzone przez szalejących gości. Wydźwięk całej akcji ma jednak na celu zwiększenie ilości klientów odwiedzających hotele oraz skojarzenie marki z wygodą, luksusem i komfortem.

Teraz przedstawmy zatem kilka szczegółów praktycznych odnoszących się do budowy i właściwości łóżka zaprojektowanego przez sieć Ibis. Zaczynając od badań przeprowadzonych kilka lat temu – łóżko to najważniejszy element w hotelowym pokoju. Wariant Sweet Bed został zatwierdzony w badaniach i wypróbowany już przez gości a także pracowników. Materac jest gruby i twardy – użyto w nim pianki typu „memory foam”. Pianka ta ma eliminować jakiekolwiek źródła ucisku, dzięki niej sen ma być głęboki i spokojny. Dodatkowo łóżko jest nadwyraz estetycznie wykonane, posiada także 7-centymetrowy topper który ma zapewniać maksymalną wygodę. Sweet Bed by Ibis nie występuje jeszcze we wszystkich obiektach w Polsce jednak ma zostać on niedługo wprowadzony w miastach gdzie zabrakło tego rodzaju materacy.

Przez cały tekst może nurtować nas pytanie czy jeśli łóżko nam się spodoba to czy możemy kupić je na własny rachunek? Mianowicie TAK. Hotel pierwszy raz organizuje tego typu akcję – na stronie http://www.ibisstore.com, goście mogą zakupić oferowany produkt.

hotel ibis

Post a comment.

Spam protection by WP Captcha-Free

Links

Stay in touch

 
X